گرفتن خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی در نرم افزار حسابداری محک

این بخش از نرم افزار برای تهیه ی فایل خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی برای ارائه به اداره ی دارایی به وسیله ی نرم افزار ttmsمی باشد .در این بخش می توان گزارشی از عملکرد خرید و فروش فصلی را مشاهده کرده و فایل خروجی لازم برای ارائه به اداره ی دارایی را تهیه نمایید .

شما می توانید به دو روش به این بخش دسترسی پیدا کنید:

نحوه دسترسی

انتخاب خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی، از زبانه امکانات در صفحه اصلی نرم افزار.
استفاده از جعبه جادویی (Ctrl+space)و جستجوی خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی و انتخاب آن .

در صورت باز کردن بخش خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی با استفاده از هر یک از روش های بالا فرم زیر برای شما باز می شود :

 

جستجو در لیست خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی

در قسمت بالای فرم باز شده امکان جستجو در لیست خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی وجود دارد . شما می توانید با استفاده از محدودیت های مختلفی که در قسمت جستجو وجود دارد اطلاعات خود را محدود کرده و خروجی خود را تهیه نمایید .

در این فرم به صورت پیش فرض شش زبانه خرید ، برگشت از خرید ، فروش ، برگشت از فروش ، فروش – ناقص و برگشت از فروش – ناقص وجود دارد. بسته به انتخاب گزینه “نوع فاکتور” زبانه های موجود تغییر می کند.

نحوه ی تهیه ی خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی

در قسمت مرکزی فرم بر اساس محدودیت هایی که در قسمت جستجو مشخص کردید اطلاعات عملیات مختلفی که در نرم افزار ثبت کرده اید به شما نمایش داده می شود .

در قسمت پایین فرم خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی تعدادی دکمه قرار دارد، که امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد. در ادامه به توضیح آنها می پردازیم .

 

نام دکمه

عملکرد دکمه

انتقال اطلاعاتبا استفاده از دکمه (F2)انتقال اطلاعات ، می توان برای اداره دارایی خروجی فصلی تهیه کرد.

در فرم خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی، اطلاعات مورد نظر وارد می شود. با انتخاب دکمه، خروجی فصلی با فرمت mdb ذخیره می شود.

 

خروج از فرمبا انتخاب دکمه، (Esc) از فرم خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی خارج می شوید.

شما می توانید وارد نرم افزار TTMS شوید و فایل خروجی که نرم افزار به شما داده است را انتخاب کنید تا اطلاعات در نرم افزار TTMS بارگذاری شود و ارسال نمایید .

نکات :

  • اگر در هنگام زدن دکمه انتقال اطلاعات با پیغام ” کاربر گرامی یکسری اطلاعات اشخاص مانند کد ملی ، شماره اقتصادی ، کد پستی و … ناقص می باشد ، که که به همین دلیل این اطلاعات ارسال نمی شود ، آیا مایل به ادامه عملیات هستید ؟ ” روبرو شدید ؛ باید اطلاعات اشخاص افرادی که برای آنها عملیاتی در لیست وجود دارد را بررسی نمایید و اطلاعات اصلی آنها مانند کد ملی ، کد پستی و … را وارد نمایید تا در هنگام ارسال اطلاعات در نرم افزار TTMS به مشکل نخورید .

۰ پاسخ به "گرفتن خروجی عملکرد خرید و فروش فصلی در نرم افزار حسابداری محک"

    ارسال یک پیام

    کلیه حقوق برای شرکت مشاور نرم افزار محک محفوظ است.