شروع کار با نرم افزار محک

آموزش تخصصی نرم افزار ویژه ی تولیدی ها

آموزش تخصصی نرم افزار ویژه ی تولیدی ها

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟[51 :میانگین 3.7 :مجموع] در این فیلم آموزشی شما با نحوه تنظیمات و کار با نرم افزار در تولیدی ها به صورت تخصصی آشنا خواهید شد. لذا توصیه می شود مشتریانی که نرم افزار تولیدی را دارند حتما این فیلم را مشاهده نمایند.

بیشتر بخوانید
amoozesh-sherkati

آموزش تخصصی نرم افزار ویژه ی شرکت ها

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟[12 :میانگین 3.8 :مجموع]در این فیلم آموزشی شما با نحوه تنظیمات و کار با نرم افزار در شرکت ها به صورت تخصصی آشنا خواهید شد. لذا توصیه می شود مشتریانی که نرم افزار شرکتی را دارند حتما این فیلم را مشاهده نمایند.

بیشتر بخوانید
amoozeshe-omoomi

آموزش تخصصی نرم افزار ویژه ی فروشگاه ها (نرم افزار حسابداری محک)

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟[39 :میانگین 3.9 :مجموع]     در این فیلم آموزشی شما با نحوه تنظیمات و کار با نرم افزار در فروشگاه ها به صورت تخصصی آشنا خواهید شد. لذا توصیه می شود مشتریانی که فروشگاه دارند حتما این فیلم را مشاهده نمایند.  

بیشتر بخوانید
amoozeshe-omoomi

دوره ی مجازی آموزش عمومی نرم افزار

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟[68 :میانگین 3.7 :مجموع] در صورتی که می خواهید تازه با نرم افزار حسابداری محک شروع به کار نمایید، حتما این فیلم را مشاهده نمایید در این فیلم بخش های کلی و پرکاربرد نرم افزار آموزش داده می شود و از بسیاری از اشتباهات کاربری جلوگیری خواهد کرد.    …

بیشتر بخوانید
shoroo-be-kar

شروع به کار با نرم افزار حسابداری محک

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟[43 :میانگین 3.2 :مجموع]مشتري گرامي با تشکر از انتخاب شما ، در اين بسته ي آموزشي سعي بر آن شده است تا با کمترين اضافه گويي ، بخش هاي اصلی برای راه اندازی سریع نرم افزار حسابداری آموزش داده شود .   عمليات يکسان در تمام بخش هاي نرم افزار…

بیشتر بخوانید